Profesyonel, hızlı ve güvenilir çeviri bürosuTürkçe'den tüm dünya dillerine ve tüm dünya

dillerinden Türkçe'ye yeminli çeviri

ve tercümanlık hizmetleri...

 

 

Tercümanlık - tercüme

  • Çeviri bürosu : Profesyonel yeminli tercümanlardan oluşan çeviri büromuz dünyadaki önemli dillerden Türkçe'ye ve Türkçe'den tüm dünya dillerine ivedi ve güvenilir yazılı ve sözlü çeviri hizmeti sunmaktadır.

    Her türlü teknik, hukuki, ticari, tıbbi, resmi belge dökümanlarınız ivedilikle konusunda uzman tercümanımız tarafından çevirisi yapılarak tarafınıza teslimi sağlanmaktadır.

    Türkiye'nin her yerine çeviri hizmeti ;
    Artık kapı kapı tercüman aramanıza gerek yok, nerde olursanız olun tercümenizi oturduğunuz yerden yaptırabilirsiniz. Dökümanlarınızın taratılmış halini bize email ile göndermeniz yeterli olacaktır.
    Belgenizin tercümesi yapılıp, noter onay işlemleri ve gerekiyorsa apostil işlemleride yaptırılarak kullanıma hazır olacak şekilde tarafınıza kuryemiz veya en yakın tercümanımız tarafından teslim edilmektedir.
DİĞER TERCÜME HİZMETLERİ

Noter Onaylı / Apostilli Tercüme

Yeminli çeviriDoğum Belgesi, Nüfus Cüzdanı, Nüfus Kayıt Örneği, Diploma ve Transkript, Adli Sicil Sorgulama Sonuç Kağıdı, Sürücü Belgesi, Mahkeme Kararları, Doktor Raporları, Evlilik Cüzdanları, Pasaport ve Vizeler... Devamı »»»

Simultane Çeviri / Tercüme

Noter onaylı çeviriSimültane (eş zamanlı) çeviri, anında sözlü tercümenin yapıldığı çeviri hizmetidir. Tercüme, konuşmacının konuşması ile aynı anda yapılır. Bu tür çeviriler için, ses yalıtımlı bir kabin, mikrofon ve ... Devamı »»»