Profesyonel, hızlı ve güvenilir çeviri hizmetleriTürkçe'den tüm dünya dillerine ve tüm dünya

dillerinden Türkçe'ye yeminli çeviri

ve tercümanlık hizmetleri...

 

 

Evrak Tercüme ve Çevirisi

  • Ticari, teknik, sosyal, kültürel, tıbbi, hukuki ve diğer alanlardaki her türlü evrak, belge, dükümanlarınızın profesyonel tercümesi, kendi dilinde uzman çevrimenlerimiz tarafından yapılmakta ve ivedilikle tarafınıza teslim edilmektedir.

    İhtiyaç duyduğunuz acil çevirilerinizi ( yazışma, telefon görüşmesi vs.) internet, telefon ve fax aracılığıyla gerçekleştirerek işinizi zamanında yapmanıza yardımcı olmaktayız.

    Çevrisi yapılacak belge veya dökümanın bize e-posta ile ulaştırılması yeterlidir, derhal belgenizin tercümesi yapılıp, redaksiyon işleminden geçtikten sonra gerekiyorsa noter onayı ve apostil işlemleride yapılarak tarafınıza ivedilikle ulaşımı sağlanmaktadır.
DİĞER TERCÜME HİZMETLERİ

Noter Onaylı / Apostilli Tercüme

Yeminli çeviriDoğum Belgesi, Nüfus Cüzdanı, Nüfus Kayıt Örneği, Diploma ve Transkript, Adli Sicil Sorgulama Sonuç Kağıdı, Sürücü Belgesi, Mahkeme Kararları, Doktor Raporları, Evlilik Cüzdanları, Pasaport ve Vizeler... Devamı »»»

Simultane Çeviri / Tercüme

Noter onaylı çeviriSimültane (eş zamanlı) çeviri, anında sözlü tercümenin yapıldığı çeviri hizmetidir. Tercüme, konuşmacının konuşması ile aynı anda yapılır. Bu tür çeviriler için, ses yalıtımlı bir kabin, mikrofon ve ... Devamı »»»