Profesyonel, hızlı ve güvenilir çeviri hizmetleriTürkçe'den tüm dünya dillerine ve tüm dünya

dillerinden Türkçe'ye yeminli çeviri

ve tercümanlık hizmetleri...

 

 

İnternet Sitesi Tercüme ve Çevirisi

  • Her konuda ve tüm dillerde web sayfası tercümelerinizin, hedeflenen dile tercümeleri konusunda verdiğimiz tercüme hizmetimizdir. Bu konudaki tercümeleriniz, konusunda uzman ve deneyimli tercümanlarımız tarafından yapılır.
    Web siteleri ve internet sayfaları firmaların aynasıdır. Uluslararası pazarların kapısını açmak, kendinizi tüm dünyaya tanıtmak ve şirketinizin büyümesini sağlamak için internet sitenizi çok dilli hale getirmeniz gereklidir.

    İnternet siteniz dilediğiniz dile veya dillere, faaliyet alanınızda bilgi ve birikim sahibi uzman çevirmenler tarafından tercümesi yapılır ve yine konusunda uzman editörler tarafından kontrol edilir. Sitenizi temel formattaki metinlerden veya doğrudan kaynak formatlardan çevirmek için gerekli tüm altyapıya ve profesyonelliğe sahibiz.
DİĞER TERCÜME HİZMETLERİ

Noter Onaylı / Apostilli Tercüme

Yeminli çeviriDoğum Belgesi, Nüfus Cüzdanı, Nüfus Kayıt Örneği, Diploma ve Transkript, Adli Sicil Sorgulama Sonuç Kağıdı, Sürücü Belgesi, Mahkeme Kararları, Doktor Raporları, Evlilik Cüzdanları, Pasaport ve Vizeler... Devamı »»»

Simultane Çeviri / Tercüme

Noter onaylı çeviriSimültane (eş zamanlı) çeviri, anında sözlü tercümenin yapıldığı çeviri hizmetidir. Tercüme, konuşmacının konuşması ile aynı anda yapılır. Bu tür çeviriler için, ses yalıtımlı bir kabin, mikrofon ve ... Devamı »»»