Noter tasdikli, yeminli tercüme hizmetleriTürkçe'den tüm dünya dillerine ve tüm dünya

dillerinden Türkçe'ye yeminli çeviri

ve tercümanlık hizmetleri...

 

 

Tercümanlık - tercüme

  • Noter tasdikli tercüme : Resmi makam onayı (Noter tasdiki) gerekli olan, sözleşme, tutanak, rapor, ihale dosyası, diploma, transkrip, öğrenim belgesi, pasaport ve buna benzer belgelerin; Konusunda uzman ve noterden yemin belgeli tercümanlar tarafından çevirisi yapılan, yasal sorumluluk gerektiren tercüme hizmetimizdir. Noter tasdik ücreti ilgili noter tarafından ayrıca tahsil edilir.

    Türkiye'nin her yerine çeviri hizmeti ;
    Artık kapı kapı tercüman aramanıza gerek yok, nerde olursanız olun tercümenizi oturduğunuz yerden yaptırabilirsiniz. Dökümanlarınızın taratılmış halini bize email ile göndermeniz yeterli olacaktır.
    Belgenizin tercümesi yapılıp, noter onay işlemleri ve gerekiyorsa apostil işlemleride yaptırılarak kullanıma hazır olacak şekilde tarafınıza kuryemiz veya en yakın tercümanımız tarafından teslim edilmektedir.
DİĞER TERCÜME HİZMETLERİ

Noter Tasdikli / Apostilli Çeviri

Yeminli çeviriDoğum Belgesi, Nüfus Cüzdanı, Nüfus Kayıt Örneği, Diploma ve Transkript, Adli Sicil Sorgulama Sonuç Kağıdı, Sürücü Belgesi, Mahkeme Kararları, Doktor Raporları, Evlilik Cüzdanları, Pasaport ve Vizeler... Devamı »»»

Simultane Çeviri / Tercüme

Noter onaylı çeviriSimültane (eş zamanlı) çeviri, anında sözlü tercümenin yapıldığı çeviri hizmetidir. Tercüme, konuşmacının konuşması ile aynı anda yapılır. Bu tür çeviriler için, ses yalıtımlı bir kabin, mikrofon ve ... Devamı »»»