Profesyonel, güvenilir simultane çevirmenTürkçe'den tüm dünya dillerine ve tüm dünya

dillerinden Türkçe'ye yeminli çeviri

ve tercümanlık hizmetleri...

 

 

Simultane tercüme

  • Simultane çevirmen :
    Simültane (eş zamanlı) çeviri, anında sözlü tercümenin yapıldığı çeviri hizmetidir. Tercüme, konuşmacının konuşması ile aynı anda yapılır. Bu tür çeviriler için, ses yalıtımlı bir kabin, mikrofon, kulaklık, görüntü sistmeleri vs gerekir. Simültane tercümelerde, tercümanlarımız bir kabin içerisinde kulaklıklar ile duyduklarını, mikrofonlarıyla dinleyicilere eş zamanlı olarak iletmektedir. Gün boyu süren simültane tercümelerde, tercümanların konsantresini ve çevirinin kalitesini yüksek tutmak için değişimli olarak çalışacak en az iki çevirmen sağlanmalıdır.

    Simultane tercüme ekimanları ve malzemeleri kiralama ;
    Bir toplantı veya sunum esnasında yapılacak simultane tercüme için gerekli her türlü teknik ekipmanları bizden kiralayabilirsiniz.
SİMULTANE MALZEME KİRALAMA

Noter Onaylı / Apostilli Tercüme

Yeminli çeviriDoğum Belgesi, Nüfus Cüzdanı, Nüfus Kayıt Örneği, Diploma ve Transkript, Adli Sicil Sorgulama Sonuç Kağıdı, Sürücü Belgesi, Mahkeme Kararları, Doktor Raporları, Evlilik Cüzdanları, Pasaport ve Vizeler... Devamı »»»

Simultane Çevirmen

Noter onaylı çeviriSimültane (eş zamanlı) çeviri, anında sözlü tercümenin yapıldığı çeviri hizmetidir. Tercüme, konuşmacının konuşması ile aynı anda yapılır. Bu tür çeviriler için, ses yalıtımlı bir kabin, mikrofon ve ... Devamı »»»