AYNI DİLİ KONUŞUYORUZ

"15 Yıldır" Yazılı ve Sözlü Çeviri ve Tercümanlık Hizmetlerinde En Güvenilir Adresiniz
Kurumsal tercümeler

Belgeleriniz konuya ve dile uygun terminoloji seçimleri yapılarak deneyimli Mütercim Tercümanlarımız tarafından tercüme edilir. Fiyat ve bilgi almak için belgelerinizi .tr adresine iletin.

Uzman Tercümanlar

Ucuz, uzman çevirmenleriyle müşterilerinin ihtiyaçlarını optimum bir şekilde analiz eder ve dünyadaki terminolojik ve dilbilgisel standartlara uygun yazılı ve sözlü tercüme hizmeti sağlar.

Yazılı ve Sözlü Tercüme

İngilizce, İspanyolca, Almanca, Fransızca, Çince, İtalyanca, Rusça, Arapça, Japonca, ve farklı dünya dillerindeki ihtiyaçlarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

ZORLU PROJELER

Yüzlerce sayfalık karmaşık bir doküman veya akşama canlı yayınlanacak toplantınız için bir simultane tercüman; Tüm tercüme projeleriniz için doğru adrestesiniz.

HİZMETLERİMİZ

Ucuz Tercüme 2002 yılından beri toplam 50 bin tercüme projesini tamamlamıştır.
LİNGO

2002 yılında "Türkiye'nin Tercüme Bürosu" sloganıyla faaliyetlerine başlayan Ucuz, 2011 yılından itibaren tüm birey ve kurumların dünya dillerindeki tercüme ve tercüman ihtiyaçlarını karşılamaya talip olan öncü bir organizasyon haline gelmiştir. Ucuz, 2002 yılından beri Tıp, İlaç, Hukuk, Finans, Teknik, Sanayi ve Otomativ sektörleri ağırlıklı olmak üzere her türlü yazılı ve sözlü tercüme hizmetini tüm dünya dillerinde profesyonel olarak veren bir kuruluştur. Üstlendiği yazılı tercüme projelerini, dünya standartlarında iş süreçleri ve terminolojilerine uygun olarak özenle tamamlayıp öngörülen süre ve istenilen formatta teslim etmektedir. Üst düzey toplantı ve konferanslarda, etkinlik konusunda uzman mütercim ekipleri ile çalışarak etkinliğin maksimum düzeyde verimli geçmesini sağlar. Ayrıca, uzman olduğu tercüme alanında dönemsel veya süresiz olarak uzman personel sağlayıcılığı hizmetleri verir. Etkinlik ses ve görüntü kayıtlarını yazılı ve basılı hale getirerek müşterilerimize dünya dillerinde deşifre (çözümleme) hizmetleri sağlar.

 • Yazılı Çeviri

  Kitap, katalog, broşür, dergi, tez, araştırma raporu, makale, kullanım kılavuzu, teknik şartname, sözleşme, ihale başvuruları v.b. spesifik bütün çeviri ihtiyaçlarınız için, tüm dünya dillerinde terminolojisine uygun olarak uzman tercüman ekibimizle hizmet veriyoruz.

 • Sözlü Tercüme

  Ucuz deneyimli tercüman kadrosuyla sözlü çeviri alanında da hizmet vermekte ve profesyonel çözümler sunmaktadır. UZMAN ARDIL VE SİMULTANE TERCÜMANLARIMIZ tüm etkinliklerinizin başarıya ulaşması için titizlikle hizmet sunar.

 • DEŞİFRE HİZMETİMİZ

  Kaset, cd, vcd ve dvd formatındaki multimedya içeriğin özel cihazlarla ve dil uzmanları tarafından deşifre edilerek Word, PDF ve basılı çıktıya dönüştürülmesi hizmetidir. Bu hizmet Türkçe'nin yanı sıra Ucuz'ün hizmet verdiği tüm dillerde sağlanır.

 • YEMİNLİ VE NOTER TASDİKLİ ÇEVİRİ

  Ucuz yeminli ve noter tasdikli çeviri hizmeti yasal amaçlarla resmi yetkililere sunulması gereken resmi evrakların tercümesi için sunduğu bir hizmettir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Teşekkürler!