Profesyonel, hızlı ve güvenilir çeviri hizmetleriTürkçe'den tüm dünya dillerine ve tüm dünya

dillerinden Türkçe'ye yeminli çeviri

ve tercümanlık hizmetleri...

 

 

Ticari Tercüme ve Çevirisi

  • Sözleşmeler, kontratlar, ihaleler, finans işlemleri, raporlar, bankacılık, ticari teklifler, uluslararası taahhütler, fizibilite raporları, ürün ve pazar araştırmaları gibi yazılı metinler tüm dünya dillerine/dillerinden, her biri konusunda uzman, deneyimli ve mesleki yeterliliğe sahip tercümanlar tarafından yapılmaktadır.
    Şirket yazışmalarınızı da şirketinizin bir elemanı gibi gün içinde maillerle son derece hızlı bir biçimde yürütüyoruz.
    Ticari alanda yaptığımız başlıca çalışmalar aşağıdaki gibidir : ATR Belgesi, Başvuru Yazısı, Analiz Sertifikası, Alım Satım Sözleşmesi, ATA Karnesi, Bayilik Sözleşmesi, Beyan Çevirileri, Bilanço Faaliyet Raporu, Bitki Sağlık Sertifikası, Broşür, CE Belgesi, Çeki Listesi, Dağıtım Raporu, Dağıtım Ve Satış Belgesi, Denizcilik Sözleşmesi, Distribütörlük Sözleşmesi, Düzeltme Yazısı, Ek Bildirim,...
DİĞER TERCÜME HİZMETLERİ

Noter Onaylı / Apostilli Tercüme

Yeminli çeviriDoğum Belgesi, Nüfus Cüzdanı, Nüfus Kayıt Örneği, Diploma ve Transkript, Adli Sicil Sorgulama Sonuç Kağıdı, Sürücü Belgesi, Mahkeme Kararları, Doktor Raporları, Evlilik Cüzdanları, Pasaport ve Vizeler... Devamı »»»

Simultane Çeviri / Tercüme

Noter onaylı çeviriSimültane (eş zamanlı) çeviri, anında sözlü tercümenin yapıldığı çeviri hizmetidir. Tercüme, konuşmacının konuşması ile aynı anda yapılır. Bu tür çeviriler için, ses yalıtımlı bir kabin, mikrofon ve ... Devamı »»»